Esam atvērti kopš 2015. gada 3. oktobra. Ar mērķi attīstīt ideju apvienot divus vienā- pilons un joga! Tieši tāpat, kā sievietē kaisle un spēks mīt kopā ar trauslumu un ievainojamību, pie mums ugunīgā pole dance dinamika mīt kopā ar jogas mieru un apzinātību. Esam sapratušas un izbaudījušas uz savas ādas, ka šīs abas nodarbes vienu otru lieliski papildina. Pēdējās pasaules fitnesa tenedences kopā ar tukstošgadu senām jogas zināšanām? Kāpēc nē!

Pole & Harmony mēs apvienojām visu, ko mīlam, kas iedvesmo mūs pašas, kas ļauj justies veselākām, laimīgākām un piepildītākām kā sievietēm. Šeit Tu vari nākt gan uzlabot fizisko formu, gan pēc enerģijas lādiņa, gan atgūt mieru, gan vienkārši apmierināt savu ziņkāri. Regulārās nodarbības, meistarklases un regulāri kursi.

Pats galvenais mums ir drošība un progress ilgtermiņā, tieši tāpēc mūsu treneri ir zinoši un zinātkāri, pieredzējuši un izglītoti. Šī ir vide sievietei, kurai interesē savs ķermenis un ir svarīgi, lai tas ir drošībā. Sievietei, kura ir gatava pacīnīties, izbaudīt šo procesu un ieklausīties sevī. Šis ir veids kā iepazīt sevi, iemīlēt sevi un rūpēties par to kas mums ir dots. Individuāla attieksme, skaista vide un sirsnīgi cilvēki. Pole & Harmony, pavisam noteikti vieta kur smelties iedvesmu ik dienas rutīnā, darot to kas sirdij tīk.

Ar mīlestību mēs veidojām šo telpu, lai dalītos, un tagad to turpina katra, kas šeit nāk. Pievienojies arī Tu:)