bodyART nodarbības- spēks, dinamika un brīvība kustībā
bodyART nodarbība ir veidota tā, lai no tās gūtu prieku un harmoniju ikviens cilvēks.  Šajā nodarbībā ir iekļauti spēka un jogas vingrojumi. Treniņā var iekļaut kardio daļu vai pat visas stundas garumā veidot tikai kardio treniņu.
Nodarbību iesāk ar sevis apzināšanos caur ķermeni un elpu.

bodyART nodarbībā tiek pielietota centrālā elpošana – tā ir epošana ar balsenes palīdzību, tādējādi ir vieglāk noturēt pozas vismaz 30 sekundes un „ieiet” tajās vēl dziļāk,  vērties vēl vairāk vaļā un pastiepties vēl augstāk.

Šis treniņš patiks tiem, kuru mērķis nav  izlādēties, bet gan gūt pilnvērtīgu  un kontrolētu slodzi, kā arī veidot staltu stāju, stipru un lokanu ķermeni.

Visi bodyART vingrojumi un pozas vienlaicīgi trenē vairākas muskuļu grupas. Vairākās pozās/vingrinājumos nepieciešams attīstīt līdzsvara izjūtu, līdz ar to vēršot pastiprinātu uzmanību uz ķermeņa centru. Tā rezultātā  caur apzinātu kustību kontroli, tiek sasniegts augstāks koordinācijas līmenis abās smadzeņu puslodēs, kā arī apzināta elpa vingrinājumu laikā nodrošina ķermeņa relaksāciju nodarbībā.

Otrdienās:  bodyART Structure – nodarbībā tiks iekļauta deepWORK daļa (kardio) 12-15min – (DeepWork ir radīts tā, lai tas veidotu saikni ar sasprindiznājumiem un atbrīvošanos, kombinējot tos ar elpošanas vingrinājumiem. DeepWork attīsta visu ķermeņa muskulatūru. Tā ir 100% uzkrātās enerģijas atbrīvošanās, fizisks un psiholoģisks treniņš, kā arī iespēja atslābināties un izjust plašu emociju spektru. Tas ir īsts izaicinājums Tavai izturībai un spēju robežām).

Tālāk nodarbībā pielietosim vingrinājumus, kas pozitīvi ietekmēs stabilitāti, koordināciju, jūsu pašsajūtu un stāju. Ar šo unikālo treniņu jūs pasargājat sevi no muguras sāpēm,ka arī samazināt stresu. Trenējoties regulāri, jūsu ķermenis kļūs atlētisk. Jūs jutīsieties spēcīgs un palielinās dzīvesprieks/vitalitāte ikdienas dzīvē.
Ceturtdienās: bodyART Energetic – Šī treniņa fokuss ir plūstošas kustības, ķermeņa muskulatūras stiepšana un relaksācija. Tas veicinās jūsu pašsajūtas uzlabošanos ikdienā. Muskuļi kļūs līdzenāki, un muskuļu sasprindzinājums var tikt atbrīvots. Locītavas kļūs mobilākas/kustīgākas, un uzlabosies enerģiju plūsma ķermenī (meridiānos). Ar šo treniņu jūs varat uzlabot savas ikdienas dzīves kvalitāti, jūsu atjaunošanās spējas un garīgo līdzsvaru.